• cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers 3
 • cvv zwervers slider15
 • cvv zwervers slider5
 • cvv zwervers 1809 1
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 18 1
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 4
 • cvv zwervers 7
 • cvv zwervers 1001 1
 • cvv zwervers 10
 • cvv zwervers 23 2 2
 • cvv zwervers 6
 • cvv zwervers 201806
 • cvv zwervers 5
 • cvv zwervers 1809 3
 • cvv zwervers slide6
 • cvv zwervers 5
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 23 2 3
 • cvv zwervers 1809 4
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • yoursite
 • het hooghe water
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • arthurbuijs
 • logoeticoll
 • LogoFysio
 • logojupiler
 • den ouden
 • logo heijmans
 • thijsarts
 • ecoplan
 • c2gt
 • parkkliniek
 • 100voetbal2

Iedereen gelijk: doe mee met de alltogether-challenge!

Sportief en met plezier presteren is een van de uitgangspunten van CVV Zwervers. Daarnaast vinden we het erg belangrijk dat iedereen gelijk behandeld wordt en dat we niet selecteren op komaf, geloof of andere criteria die er niet toe doen. Alleen de gedragsregels zijn een belangrijke leidraad in het beoordelen van onze leden.

In het weekend van 13 en 14 oktober is de alltogether-challenge. Een initiatief waar veel sportbonden en clubs aan mee doen. Door mee te doen aan deze challenge laat je zien dat je vindt dat iedereen zich welkom moet voelen op het sportveld. Als je de gratis regenboogband besteld en je doet hem om in het weekend van 13 en 14 oktober dan laat je zien dat je dit initiatief ondersteunt. Het zou mooi zijn als alle aanvoerders de band bestellen en dragen. Maar zeker ook spelers kunnen deze band gratis bestellen en dat weekend om doen. Deelname is vrijblijvend. Natuurlijk!

Bestel de regenboogband hier: https://alltogether-challenge.nl/regenboogband/ en draag 'm in het weekend van 13-14 oktober 2018.  Je ontvangt de regenboogband gratis thuis!

Meer informatie over de alltogether-challenge kun je vinden op: https://alltogether-challenge.nl/

Toevoeging van de voorzitter:

"Ik begreep dat er nogal wat discussie was/is over de alltogether-challenge en het dragen van deze band. Dat sport voor iedereen gelijk is en iedereen gelijk is op het sportveld is iets waar CVV Zwervers achter staat. Het lijkt ons daarom een prima initiatief dat past bij onze club. Voetbal moet voor iedereen zijn, ongeacht culturele achtergrond, huidskleur, ras, seksuele voorkeur of religie. Iedereen moet met plezier kunnen deelnemen aan zijn of haar favoriete sport, wie je ook bent en wat je achtergrond ook is.

Het is voor elk lid vrijblijvend en zeker geen verplichting de gratis regenboogband te bestellen en te dragen. Juist niet. Iedereen staat het volledig vrij hier aan mee te doen. Want ook dat past bij onze club!"

Ger Jacobs

 

 

 regenboogband

 

De #alltogetherchallenge daagt sporters uit de handen ineen te slaan. Het lijkt vanzelfsprekend dat iedereen zichzelf kan zijn op het sportveld, maar dat is het nog lang niet! Kom in actie en draag de gave regenboogband of doe de challenge. Vele prof- en amateursporters in binnen- en buitenland gingen jou al voor.

Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Telefoon: 010-4502715 (uitsluitend van maandag t/m donderdag na 18 uur en op zaterdag en zondag)

Email:

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?
Mail de webmaster

Privacyverklaring