• cvv zwervers slide6
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv zwervers 1408 8
 • cvv zwervers 1408 2
 • cvv zwervers 1408 6
 • cvv zwervers 1408 12
 • cvv zwervers 1408 4
 • cvv zwervers 1809 4
 • cvv zwervers 1408 5
 • cvv zwervers 1408 11
 • cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers 1408 7
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 1001 1
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 1408 3
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1408 9
 • cvv zwervers 3010 01
 • cvv zwervers 1408 10
 • cvv zwervers 1408 1
 • cvv zwervers 1809 3
 • cvv zwervers 1809 1
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • logosophia cvvzwervers
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • logosophia cvvzwervers
 • yoursite
 • het hooghe water
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • logosophia cvvzwervers
 • arthurbuijs
 • vugt dak
 • noes fiolet
 • logoeticoll
 • logosophia cvvzwervers
 • LogoFysio
 • logojupiler
 • den ouden
 • thijsarts
 • logosophia cvvzwervers
 • ecoplan
 • c2gt
 • parkkliniek
 • deberen
 • logosophia cvvzwervers
 • 100voetbal2

MO13-1 en JO13-2

We hebben twee berichten binnengekregen. Van MO13-1 en JO13-2. Meestal krijgen we wedstrijdverslagen binnen van teams die gewonnen hebben. JO13-2 echter stuurt een mooi verslag van een verloren wedstrijd. Complimenten mannen!

CVV Zwervers JO13-2 - Alexandria'66 JO13-4

Na twee eerdere overwinningen in de beker, hadden we afgelopen zaterdag voor het eerst een wedstrijd met de definitieve selectie van CVV Zwervers JO13-2, tegen Alexandria ’66 JO13-4.

Wetende dat de tegenstander VV Nieuwerkerk JO13-5 met 3-5 had verslagen, wisten wij dat zij over veel scorend vermogen beschikten. Toen wij het veld opkwamen, zagen wij direct dat de tegenstander over een aantal flinke krachtpatser beschikte.

Onder leiding van deze spelers had Alexandria dan ook direct een licht veldoverwicht. De eerste minuten kwamen wij niet onder hun druk uit en was het vooral overleven. Uiteindelijk werd dit overwicht ook uitgedrukt in de score, waardoor wij 1-0 achter kwamen te staan. Na de 1-0 raakte het spel iets meer in evenwicht. We creëerden geen échte grote kansen, maar konden wel meer tegenstand bieden, wat leidde tot een doelpunt. De bal viel –net zoals het doelpunt- uit de lucht en onze aanvaller schoof de bal beheerst binnen: 1-1.

Helaas konden wij niet lang genieten van dit doelpunt, want direct na de aftrap viel de 2-1. Een gebrek aan concentratie, een verdediging die niet oplette en een keeper die niet optimaal gepositioneerd stond vormden de opsomming van dit doelpunt.

Toen we in de verdediging wisselden, was er achterin ook meer rust en konden wij meer voetballen.

Wij leken nu pas echt wakker en begonnen wij te voetballen. De druk van onze kant nam toe en Alexandria had hier duidelijk moeite mee, wat leidde tot een aantal kansen voor onze spelers. Uiteindelijk kwam wij voorin aan de bal, leden balverlies, maar wonnen op karakter de bal weer terug en behielden het overzicht. De keeper stond iets te ver voor zijn doel en onze spits schoot van grote afstand de bal prachtig over hem heen: 2-2.

Dit zou ook de ruststand zijn.

Na rust begonnen wij sterk en kwamen tot scoren na een serie corners. Dit doelpunt werd echter terecht afgekeurd vanwege een overtreding op de tegenstander. We bleven aanzetten om de 2-3 te forceren, maar dit lukte niet echt. Het is een voetbalwet die zegt dat als je zelf niet scoort, het doelpunt aan de andere kant zal vallen en zo gebeurde ook. Alexandria maakte tegen de verhoudingen in de 3-2. Dit brak ons elftal mentaal, want hierna kwamen wij niet meer echt aan voetballen toe. Alexandria liep na persoonlijke fouten en nog één mooi doelpunt uit naar 5-2.

Al met al mogen wij tevreden zijn over het spel wat het team bij vlagen heeft laten zien. Aanvallend is er veel kwaliteit en creativiteit, het middenveld liet zien over loopvermogen, kracht en defensieve wil te beschikken en de verdediging liet bij vlagen veel strijd, aanvallend inzicht en rust zien. Ook de keeper had een aantal goede reddingen.

Aandachtpunten voor de komende tijd:

 • In aanvallende zin de juiste keuzes maken.
 • Achterin meer praten en opschuiven.
 • Letten op buitenspel.
 • Zuiniger omgaan met de kansen die we krijgen.
 • Zekerder uitverdedigen.

Osvaldo van Zwam en Jaïrzinho de Fretes

Trainers van CVV Zwervers JO13-2

 

CVV Zwervers MO13-1 -Nieuwerkerk MO13-1

Vandaag hebben de meiden MO13-1 hun eerste competitie-wedstrijd tegen Nieuwerkerk MO13-1 gewonnen met 3-1.
Super goed gedaan meiden!

Christa Streijl

Mooie foto van onze MO13-1 (keepster moet alleen nog even naar de kledingcommissie..)

mo13 1

 

CVV Zwervers
Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Belangrijke emailadressen:

Algemeen 
Wedstrijdsecretariaat    
Ledenadministratie & contributiezaken 

 

 

 
Voor telefoonnummers en emailadressen van bestuur, afdelingen en contactpersonen klik hier

Het algemene telefoonnummer van CVV Zwervers is: 010-4502715. Uitsluitend bereikbaar van maandag t/m donderdag van 18:00 - 22:00 uur en in het weekend van 10:00 - 16:00 uur.

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?

Mail de webmaster

Privacyverklaring