• cvv zwervers 1408 5
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 200930 4
 • cvv zwervers 1408 1
 • cvv zwervers 1408 3
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 1408 12
 • cvv zwervers slide6
 • cvv zwervers 1001 1
 • cvv zwervers 1408 9
 • cvv zwervers 1408 7
 • cvv zwervers 1809 4
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1408 6
 • cvv zwervers 200930 5
 • cvv zwervers 2021 slider1
 • cvv zwervers 1408 8
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv zwervers 1408 2
 • cvv zwervers 1408 11
 • cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers 1809 1
 • cvv zwervers 1809 3
 • cvv zwervers 3010 01
 • cvv zwervers 1408 4
 • cvv zwervers 1408 10
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • logosophia cvvzwervers
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • logosophia cvvzwervers
 • yoursite
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • logosophia cvvzwervers
 • arthurbuijs
 • vugt dak
 • noes fiolet
 • logoeticoll
 • logosophia cvvzwervers
 • LogoFysio
 • logojupiler
 • den ouden
 • Fysio rozenburcht
 • thijsarts
 • logosophia cvvzwervers
 • ecoplan
 • hertog jan
 • c2gt
 • deberen
 • logosophia cvvzwervers
 • 100voetbal2

Leuke vacatures bij jeugdcommissie

Voor onze jeugdafdeling zijn wij nog op zoek naar mensen die een leuke functie willen bekleden binnen de vereniging om ons jeugdbeleidsplan vorm te geven. Het jeugdbeleidsplan "Onze jeugd heeft de toekomst" (binnenkort te lezen op de website) kan alleen maar een succes worden als er ouders of leden bereid zijn hun schouders hier onder te zetten.

Concreet houd dit in dat wij op zoek zijn naar:

1) Coördinatoren.
Een coördinator is het aanspreekpunt van de leiders van een aantal teams en helpt de technisch coördinator op administratief gebied. Concreet houd hij/zij bij in welk elftal een kind speelt, help bij het organiseren van activiteiten en toernooien en is vooral het doorgeefluik van en naar de jeugdcommissie. De coördinator is regelmatig aanwezig op trainingen van de betreffende teams en fungeert daarbij als aanspreekpunt voor de ouders. Daarnaast zal hij/zij veel samenwerken met de technisch jeugdcoördinator. Ook ziet hij er op toe dat alleen spelers trainen en wedstrijden spelen die de contributie hebben betaald.
Kortom, iemand die het leuk vind dingen te regelen, goed kan communiceren en geregeld aanwezig kan zijn bij trainingen en wedstrijden.

2) Materiaalbeheerder.
De materiaalbeheerder bestelt en beheert de materialen voor de jeugd en bewaakt de kwaliteit en volledigheid. Hij/zij kan een aantal keren per week aanwezig zijn om de materialen te controleren en is bereikbaar voor leider/trainers/coördinatoren als dit nodig is. Hij/zij spreekt trainers en leiders aan op ontbrekende materialen en rapporteert dit eventueel aan de jeugdcommissie.

3) Commissieleden.
Binnen de jeugdcommissie zijn wij ook nog op zoek naar mensen die mee willen helpen om leiding te geven aan de gehele jeugd organisatie. Denk daarbij aan financiële ondersteuning (bijvoorbeeld assisteren bij het opstellen en bewaken van de begroting) of het coördineren van activiteiten voor de jeugd (bijvoorbeeld huldiging kampioenen, trainingskampen etc.). Heb jij bestuurlijke en/of leidinggevende capaciteiten en wil jij daarmee de jeugd helpen, dan zijn wij op zoek naar jou.

Als je geïnteresseerd bent in één van de vacatures of wil je meer informatie, neem dan contact op met de jeugdvoorzitter, Jan Verhoeven ( / 06-20432853)

CVV Zwervers
Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Belangrijke emailadressen:

Algemeen 
Wedstrijdsecretariaat    
Ledenadministratie & contributiezaken 

 

 

 
Voor telefoonnummers en emailadressen van bestuur, afdelingen en contactpersonen klik hier

Het algemene telefoonnummer van CVV Zwervers is: 010-4502715. Uitsluitend bereikbaar van maandag t/m donderdag van 18:00 - 22:00 uur en in het weekend van 10:00 - 16:00 uur.

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?

Mail de webmaster

Privacyverklaring

sponsors bij CVV Zwervers