• cvv zwervers 1809 3
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1408 7
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 1408 12
 • cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers 1408 1
 • cvv zwervers 1809 4
 • cvv zwervers 1809 1
 • cvv zwervers 1001 1
 • cvv zwervers 1408 3
 • cvv zwervers 1408 2
 • cvv zwervers 3010 01
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 1408 4
 • cvv zwervers 1408 5
 • cvv zwervers 1408 8
 • cvv zwervers 1408 11
 • cvv zwervers 1408 6
 • cvv zwervers 1408 9
 • cvv zwervers 1408 10
 • cvv zwervers slide6
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • logosophia cvvzwervers
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • logosophia cvvzwervers
 • yoursite
 • het hooghe water
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • logosophia cvvzwervers
 • arthurbuijs
 • vugt dak
 • noes fiolet
 • logoeticoll
 • logosophia cvvzwervers
 • LogoFysio
 • logojupiler
 • den ouden
 • thijsarts
 • logosophia cvvzwervers
 • ecoplan
 • c2gt
 • parkkliniek
 • deberen
 • logosophia cvvzwervers
 • 100voetbal2

Welkom terug! De jeugdtrainingen starten vandaag.

Vandaag, maandag 4 mei, starten de trainingen weer voor onze jeugdspelers. Na een noodgedwongen stop is dit een uniek en bijzonder moment.
Het is geweldig dat veel trainers bereid zijn om de trainingen van hun team te leiden. We snappen als bestuur als geen ander dat we met een duivels dilemma zijn “opgezadeld”. Van de ene kant is het vanuit het RIVM gerechtvaardigd dat de kinderen weer mogen gaan voetballen maar van de andere kant mag dat alleen maar “gecontroleerd” en onder begeleiding gebeuren. Daar hebben we dus trainers, begeleiders en coördinatoren voor nodig. Veelal volwassen mannen en vrouwen waar dan weer vanuit datzelfde RIVM andere maatregelen en richtlijnen voor gelden. Een spagaat van het zuiverste soort.

We begrijpen echter ook wel dat versoepeling van de regels ergens moet beginnen. En als dit goed uitpakt geeft dat vertrouwen, ook voor het nieuwe seizoen.

We waarderen het enorm dat veel trainers, begeleiders en coördinatoren, veelal vrijwilliger, de draad weer willen gaan oppakken en de kinderen laten voetballen. Gelet op de hoeveelheid raadplegingen van het tijdelijke trainingsschema op de website (meer dan 1700 maal) is er veel animo onder de kinderen.

Ook voor de trainers en coördinatoren die nog even afzien van een herstart hebben we waardering en respect. Een herstart onder deze bijzondere omstandigheden kan alleen maar op basis van vrijwilligheid plaatsvinden. Dat laatste geldt natuurlijk ook voor de spelers/speelsters die nog niet willen komen trainen.

Het doel van de komende weken is dat we kinderen luchtig laten genieten en plezier laten beleven aan het voetballen bij CVV Zwervers. We evalueren het elke week en beoordelen dan of we moeten gaan aanpassen. Dat vraagt even improvisatiekracht van ons allemaal. Dat alles met het doel om onze jeugdleden weer het voetballen terug te geven. We gaan ook met elkaar bepalen hoe lang we doorgaan. Als alles goed gaat en de animo is en blijft aanwezig kunnen we wellicht dit seizoen wat langer doortrainen. Dat gaan we met elkaar bekijken.

Vanuit de Vereniging Sport en Gemeenten hebben we ook richtlijnen gekregen die in lijn liggen met hetgeen wij bedacht hadden en op de website hebben gezet. Voor de volledigheid is de link naar deze posters bijgesloten.

De posters met de Corona-regels van de Vereniging Sport en Gemeenten zijn:

voor sporters
voor trainers/vrijwilligers
voor ouders/toeschouwers

Maar we hadden de spelregels voor onszelf al samengevat op onderstaande banner.

We wensen iedereen veel succes en plezier!

Het bestuur

 

Alleen Samen krijgen wij Corona onder controle

CVV Zwervers
Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Belangrijke emailadressen:

Algemeen 
Wedstrijdsecretariaat    
Ledenadministratie & contributiezaken 

 

 

 
Voor telefoonnummers en emailadressen van bestuur, afdelingen en contactpersonen klik hier

Het algemene telefoonnummer van CVV Zwervers is: 010-4502715. Uitsluitend bereikbaar van maandag t/m donderdag van 18:00 - 22:00 uur en in het weekend van 10:00 - 16:00 uur.

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?

Mail de webmaster

Privacyverklaring