• cvv zwervers 200930 4
 • cvv zwervers 1408 12
 • cvv zwervers 1408 6
 • cvv zwervers 1809 1
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv zwervers 1809 4
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 1408 7
 • cvv zwervers 3010 01
 • cvv zwervers 1001 1
 • cvv zwervers 1408 5
 • cvv zwervers slide6
 • cvv zwervers 1408 1
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 1408 11
 • cvv zwervers 1408 9
 • cvv zwervers 1408 4
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 200930 5
 • cvv zwervers 1408 8
 • cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers 1408 2
 • cvv zwervers 1408 3
 • cvv zwervers 1809 3
 • cvv zwervers 1408 10
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • logosophia cvvzwervers
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • logosophia cvvzwervers
 • yoursite
 • het hooghe water
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • logosophia cvvzwervers
 • arthurbuijs
 • vugt dak
 • noes fiolet
 • logoeticoll
 • logosophia cvvzwervers
 • LogoFysio
 • logojupiler
 • den ouden
 • thijsarts
 • logosophia cvvzwervers
 • ecoplan
 • c2gt
 • parkkliniek
 • deberen
 • VelcaPack Logo
 • logosophia cvvzwervers
 • 100voetbal2

Trainen in de maand juli

Na inventarisatie bij de teams is gebleken dat er veel animo is om in de maand juli door te trainen. In dit bijzondere "corona-seizoen" juichen wij dit alleen maar toe. Onze vrijwilligers, waaronder het kantinepersoneel en onze trainers, zijn bereid om dit te faciliteren waardoor we ook in juli de velden op kunnen en een drankje kunnen nemen in de kantine.

Het trainingsschema in juli
De trainingen zullen in dezelfde samenstelling plaatsvinden (zoals in juni). Voor de jeugd betekent dat er getraind wordt op basis van de teamindeling van het nieuwe seizoen en de toegewezen trainer.
De trainingsdagen in de maand juli zullen op de dinsdag en woensdag vallen, uiteraard teamafhankelijk welke dag. Het schema is vooruitlopend aan het nieuwe (normale) trainingsschema wat vooralsnog op deze dagen identiek zal zijn. 

Er is bewust voor gekozen om in de week van 29 juni nog het “oude” corona trainingsschema van juni te hanteren. Dit betekent dat woensdag 1 juli nog gewoon het “oude” schema van toepassing is. Het “trainingsschema vanaf 1 juli” zal voor de dinsdag en woensdag, voor het eerst op dinsdag 7 juli in werking treden en op woensdag 29 juli eindigen.

Naast het doordeweekse schema is er tevens een schema op de zaterdagen, welke op 4 juli voor het eerst zal starten. Hierbij is er o.a. tijd gereserveerd in de ochtenden voor onze jeugd om nog wedstrijdjes tegen elkaar te spelen of een keer extra te trainen. Alles in overleg met de coördinatoren en op basis van beschikbaarheid.

Het trainingsschema in augustus
De maand augustus is een "rust-maand". De trainingen beginnen, behalve voor de heren-selectie pas eind augustus. Dit trainingsschema staat inmiddels ook al op onze website en gaat in medio/eind augustus. Klik hier voor het nieuwe (normale) trainingsschema dat eind augustus in zal gaan en waar alle teams (behalve de Mini's) weer gewoon twee keer in de week gaan trainen.

Bezoekers
Inmiddels is na de laatste persconferentie bekend geworden dat er weer bezoekers toegelaten mogen worden. Wij zijn hier uiteraard zeer content mee. Wij hanteren zoals het RIVM ook nog voorschrijft nog wel de 1,5 meter afstand regel en verzoeken iedereen om bij het bezoek aan ons sportpark deze regel op te volgen en te hanteren. 

Kantine
De kantine is op de trainingsavonden open. Ook zal vanaf 1 juli de kantine op zaterdag en zondag open zijn van 14:00 - 18:00 uur.


Mochten er zaken wijzigen die van belang zijn zullen wij jullie z.s.m. informeren. Houdt dus de website goed in de gaten. Tot snel op het sportpark.

Klik hier als je de nieuwe teamindeling voor de jeugd nog eens wilt bekijken.

Hieronder is het trainingsschema voor de maand juli terug te vinden. Mocht je vragen hebben dan kun je altijd terecht bij:

Voor de jeugd: Enar Krootjes of Paul Geleijnse
Voor de recreatieve senioren: Jan Verhoeven:
Voor de herenselectie: Rob Naaktgeboren:

Het voorlopig laatste "corona-trainingsschema voor de maand juli staat hieronder.

corona juli

 

CVV Zwervers
Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Belangrijke emailadressen:

Algemeen 
Wedstrijdsecretariaat    
Ledenadministratie & contributiezaken 

 

 

 
Voor telefoonnummers en emailadressen van bestuur, afdelingen en contactpersonen klik hier

Het algemene telefoonnummer van CVV Zwervers is: 010-4502715. Uitsluitend bereikbaar van maandag t/m donderdag van 18:00 - 22:00 uur en in het weekend van 10:00 - 16:00 uur.

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?

Mail de webmaster

Privacyverklaring

sponsors bij CVV Zwervers