• cvv zwervers 1809 1
 • cvv zwervers 1408 10
 • cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers 1408 4
 • cvv zwervers slide6
 • cvv zwervers 1408 9
 • cvv zwervers 1408 11
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1408 6
 • cvv zwervers 1408 5
 • cvv zwervers 1408 3
 • cvv zwervers 1809 3
 • cvv zwervers 1001 1
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv zwervers 200930 5
 • cvv zwervers 1809 4
 • cvv zwervers 1408 12
 • cvv zwervers 1408 1
 • cvv zwervers 200930 4
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 1408 7
 • cvv zwervers 1408 2
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 1408 8
 • cvv zwervers 3010 01
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • logosophia cvvzwervers
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • logosophia cvvzwervers
 • yoursite
 • het hooghe water
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • logosophia cvvzwervers
 • arthurbuijs
 • vugt dak
 • noes fiolet
 • logoeticoll
 • logosophia cvvzwervers
 • LogoFysio
 • logojupiler
 • den ouden
 • thijsarts
 • logosophia cvvzwervers
 • ecoplan
 • c2gt
 • parkkliniek
 • deberen
 • logosophia cvvzwervers
 • 100voetbal2

Even voorstellen: Onze nieuwe jeugdvoorzitter

Mijn naam is Ronald Streijl en ik woon met mijn vrouw en 3 kinderen, waarvan er 2 bij CVV Zwervers (Tim bij de JO15-5 en Sanne bij de MO15-1) voetballen, vlakbij het mooie complex van onze club.
In mijn jeugdjaren heb ik een aantal jaar bij CVV Zwervers gevoetbald waarna ik mij heb gericht op een andere sport (basketbal).
Inmiddels loop ik al weer een jaar of acht rond bij CVV Zwervers, Eerst als enthousiaste supporter langs het veld bij de wedstrijden van onze kinderen en sinds dit seizoen als assistent coach en trainer van het team van mijn zoon. Voor ouders die nog twijfelen om iets voor de club te gaan doen, kan ik in ieder geval volmondig zeggen dat het geweldig is om met de jongens of meiden op het veld te staan.

Ronald Streijl
Toen vanuit het bestuur de vraag kwam of ik de functie van jeugdvoorzitter op mij wilde nemen heb ik, na enige overwegingen, “ja” gezegd. In de eerste instantie als interim jeugdvoorzitter, maar met de intentie om langer door te gaan.

Ook voor mij geldt dat het belangrijk is dat ik voldoende tijd in de functie kan stoppen. In de komende periode hoop ik hier goed zicht op te krijgen.
De reden om na enige overweging toch in de functie te stappen heeft vooral te maken met de open en prettige sfeer binnen de club waardoor het er altijd voelt als thuiskomen. Zo zul je mij ook af en toe ’s avonds op de club aantreffen om gezellig een potje te kaarten of een biertje te drinken.
Verder denk ik dat er binnen CVV Zwervers al een goed team aanwezig is om de belangen van de jeugd te behartigen. Dit is ook een belangrijke reden geweest naar de beslissing deze uitdaging wel aan te willen gaan.
De huidige samenstelling van de jeugdcommissie en de toewijding van deze groep geeft naar mijn mening vertrouwen voor de toekomst.
Als jeugdcommissie is het onze taak om te zorgen dat de jeugd met plezier, zowel prestatief als recreatief, kan genieten van alle zaken die het voetbal en het verenigingsleven mooi maken. Wij hebben daar echter wel hulp bij nodig van de kinderen zelf, maar ook van hun ouders.

Ik hoop dan ook, dat iedereen die iets signaleert binnen de jeugdafdeling van onze mooie club mij zal weten te vinden, rechtstreeks of via een van onze jeugdcoördinatoren of trainers. Zaken die misgaan, maar ook mogelijkheden en kansen om dingen te verbeteren.

Mijn emailadres is:

Met hartelijke voetbal groet,

Ronald Streijl

CVV Zwervers
Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Belangrijke emailadressen:

Algemeen 
Wedstrijdsecretariaat    
Ledenadministratie & contributiezaken 

 

 

 
Voor telefoonnummers en emailadressen van bestuur, afdelingen en contactpersonen klik hier

Het algemene telefoonnummer van CVV Zwervers is: 010-4502715. Uitsluitend bereikbaar van maandag t/m donderdag van 18:00 - 22:00 uur en in het weekend van 10:00 - 16:00 uur.

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?

Mail de webmaster

Privacyverklaring