• cvv zwervers 1001 1
 • cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers 3010 01
 • cvv zwervers 200930 4
 • cvv zwervers slide6
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv zwervers 1809 1
 • cvv zwervers 1408 12
 • cvv zwervers 1408 8
 • cvv zwervers 1408 5
 • cvv zwervers 200930 5
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1809 4
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 1408 6
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 1408 9
 • cvv zwervers 1408 11
 • cvv zwervers 1408 7
 • cvv zwervers 1408 3
 • cvv zwervers 1408 1
 • cvv zwervers 1408 4
 • cvv zwervers 1408 10
 • cvv zwervers 1408 2
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 1809 3
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • logosophia cvvzwervers
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • logosophia cvvzwervers
 • yoursite
 • het hooghe water
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • logosophia cvvzwervers
 • arthurbuijs
 • vugt dak
 • noes fiolet
 • logoeticoll
 • logosophia cvvzwervers
 • LogoFysio
 • logojupiler
 • den ouden
 • thijsarts
 • logosophia cvvzwervers
 • ecoplan
 • c2gt
 • parkkliniek
 • deberen
 • VelcaPack Logo
 • logosophia cvvzwervers
 • 100voetbal2

Wethouder en KNVB bedanken clubvrijwilligers!

Via een videoboodschap heeft wethouder Harriët Westerdijk, die sport in haar portefeuille heeft, de vrijwilligers van alle Capelse sportverenigingen bedankt voor hun inzet in dit bijzondere jaar.
De gesprekken die wij het afgelopen jaar met de wethouder hebben gehad over de corona-effecten en de capaciteitsproblematiek die we al jaren hebben doordat veld 3 bij nat weer wordt afgekeurd, hebben nog niet de resultaten opgeleverd die we hadden gehoopt. We gaan er echter vanuit dat we in 2021 wel met de wethouder tot zaken kunnen komen en haar duidelijk kunnen maken dat het de investering meer dan waard is.

Het extra kunstgrasveld gaat heel veel problemen oplossen. Het geeft onze leden en vrijwilligers een enorme boost omdat er meer getraind kan worden, teams meer ruimte krijgen, wedstrijden niet meer worden afgelast en opnieuw moeten worden ingepland. Daarnaast kunnen senioren eerder en vaker trainen waardoor ook daar meer tevredenheid ontstaat.
En voor alle spelers en speelsters geldt dat wedstrijden dan altijd doorgaan. De afgelopen twee seizoenen zijn meer dan 30 wedstrijden afgekeurd als gevolg van de onbespeelbaarheid van veld 3. Daarnaast moeten al onze teams de trainingen afwerken op slechts 2 velden, terwijl we met het aantal teams dat we hebben eigenlijk een derde trainingsveld moeten hebben. Als veld 3 kunstgras wordt behoort dat alles tot het verleden.

We hopen van harte dat we 2021 het jaar wordt waar we groen licht krijgen voor ons derde kunstgrasveld. Klik hier voor de videoboodschap van wethouder Harriët Westerdijk.

Ook de KNVB heeft ons een videoboodschap gestuurd waarin bondscoach Frank de Boer alle vrijwilligers van voetbalverenigingen bedankt. Ook met de KNVB hebben we, samen met andere voorzitters van verschillende zondagclubs, gesprekken gevoerd over het zondagvoetbal in West 2. Maar in Zeist zijn ze met dit dossier een beetje de weg kwijt. Dit onderwerp is al vijf jaar een "hot topic", er is al vier keer geinventariseerd maar besluiten worden er niet genomen. Dat frustreert veel besturen en zeker ook ons bestuur.

We hopen dat er in 2021 een doorbraak gaat komen in dit dossier met als resultaat dat zondagclubs hun wedstrijddag mogen kiezen zonder dat de teams die van speeldag veranderen in de 5e klasse moeten beginnen zoals nu in de regels staat. Dan laat je als KNVB zien dat je de problemen serieus neemt en maken ze veel bestuursvrijwilligers tevreden. Klik hier voor de videoboodschap van Frank de Boer.

 

 

 

 

CVV Zwervers
Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Belangrijke emailadressen:

Algemeen 
Wedstrijdsecretariaat    
Ledenadministratie & contributiezaken 

 

 

 
Voor telefoonnummers en emailadressen van bestuur, afdelingen en contactpersonen klik hier

Het algemene telefoonnummer van CVV Zwervers is: 010-4502715. Uitsluitend bereikbaar van maandag t/m donderdag van 18:00 - 22:00 uur en in het weekend van 10:00 - 16:00 uur.

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?

Mail de webmaster

Privacyverklaring

sponsors bij CVV Zwervers