
23 jan2022
Rody van Hemert nieuwe hoofdtrainer CVV Zwervers
Vanaf het seizoen 2022-2023 zal Rody van Hemert de hoofdtrainer zijn van CVV Zwervers. Hij volgt daarmee onze huidige hoofdtrainer, Ton van Bremen, op die aan heeft gegeven aan het eind van het seizoen te stoppen met het trainersvak.
Rody van Hemert (34) is momenteel bezig aan het derde seizoen bij Rijnmond Hoogvliet en is tevens trainer van de JO21 bij FC Dordrecht. Als we ons dit jaar weten te handhaven in de 1e klasse zal heren-1 volgend seizoen uitkomen in de 1e klasse op zaterdag. Aan Rody de taak om er alles aan te doen dat we ons ook op zaterdag in de 1e klasse kunnen handhaven. Daarnaast vinden we een goede samenwerking met heren-2 en het nieuwe O23 team erg belangrijk.
Rody zal regelmatig op de zondagen op ons sportpark te zien zijn en zal samen met Rob Naaktgeboren in februari de gesprekken gaan voeren met alle spelers. We heten Rody van harte welkom en wensen hem veel succes en plezier bij CVV Zwervers.
Penningmeester Edgar Ruijgers en Rody van Hemert nadat de handtekeningen zijn gezet.
Rody voor het clubgebouw nadat alle formaliteiten waren afgehandeld