
27 apr2022
Ruime en knappe overwinning heren-1!
Als de eerste klap een daalder waard is heeft heren-1 gisteren goede zaken gedaan. CVV Zwervers won overtuigend met 5-0.
De wedstrijd tegen Rood Wit W moest eigenlijk wel gewonnen worden om aansluiting te houden met de middenmoot en dus kans te maken op handhaving zonder nacompetitie. Zwervers begon goed aan de wedstrijd. O'Neal Maatsen kwam al snel in kansrijke positie maar kon de trekker niet over halen. Een paar minuten later was het wel raak. Opnieuw speelde O'Neal zich goed vrij en schoot vanaf randje strafschopgebied de bal zuiver langs de doelman van Rood Wit (1-0)
De wedstrijd ging tot de rust over en weer zonder noemenswaardige kansen. Het was geen hoogstand voetbal maar wel erg spannend. Na de rust begon Rood Wit iets beter aan de wedstrijd dan Zwervers en kreeg Rood Wit ook een goede kans op de gelijkmaker. Maar Zwervers herpakte zich goed en vocht zich terug in de wedstrijd. Halverwege de tweede helft scoorde O'Neal de 2-0 hetgeen als een "bevrijding" werd gevierd door onze mannen.
Na de 2-0 leek de energie bij Rood Wit W weg te zakken waardoor Zwervers kansen kreeg en die ook goed afmaakte. Marlon Oranje maakte de 3-0 en was de wedstrijd eigenlijk wel gespeeld. De penalty die Zwervers daarna kreeg werd door onze vaste penalty-killer Marlon overgelaten aan Sharlton Sambo. Sharlton schoot 'm strak in en droeg de penalty op aan zijn pas geboren dochter. Een mooie gebaar en een prachtige stand: 4-0. In het slot van de wedstrijd maakte Swendley Albertus de 5-0. Kort daarna floot de scheidsrechter voor het eindsignaal.
Door dit resultaat steeg Zwervers op de ranglijst naar plek 11 en staat het net boven Olympia en ruim boven Rood Wit W. Vorige week had Hillegersberg nog een punt in mindering gekregen maar dat punt is in de stand van de KNVB alweer verdwenen.
Zondag staat de thuiswedstrijd tegen SV DOSKO op het programma. Aanvang 14:00 uur. Heren-2 speelt om 11:15 uur thuis tegen Full Speed.
Hieronder de stand van Voetbal.NL en de stand bij Hollandse Velden