• cvv zwervers 1408 5
 • cvv zwervers 1408 12
 • cvv zwervers 1408 1
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers 1001 3
 • cvv zwervers slide6
 • cvv zwervers 1809 1
 • cvv zwervers 1408 4
 • cvv zwervers 200930 4
 • cvv zwervers 1408 9
 • cvv zwervers 1408 8
 • cvv zwervers 1809 5
 • cvv zwervers 1408 2
 • cvv zwervers 200930 5
 • cvv zwervers 1809 2
 • cvv zwervers 1809 3
 • cvv zwervers 1001 2
 • cvv zwervers 1408 6
 • cvv zwervers 1408 10
 • cvv zwervers 1408 11
 • cvv zwervers 2021 slider1
 • cvv zwervers 1001 1
 • cvv zwervers 3010 01
 • cvv zwervers 1809 4
 • cvv zwervers 1001 4
 • cvv zwervers 1408 3
 • Logo de Terp
 • Van Delft Infra
 • logosophia cvvzwervers
 • RIEG logo RGB
 • Van Steensel Assurantien
 • logodaasluis
 • Niessink
 • logosophia cvvzwervers
 • yoursite
 • logo colorconcepts
 • de hypotheker
 • arthurbuijs
 • logosophia cvvzwervers
 • vugt dak
 • noes fiolet
 • logoeticoll
 • LogoFysio
 • logosophia cvvzwervers
 • logojupiler
 • den ouden
 • Fysio rozenburcht
 • thijsarts
 • logosophia cvvzwervers
 • ecoplan
 • hertog jan
 • deberen
 • 100voetbal2
 • logosophia cvvzwervers
 • time out sportscenter

Belangrijke berichten voor alle leden

Hieronder staan een paar belangrijke berichten voor al onze leden. Lees ze even door dan ben je weer helemaal bij.

Opzeggen lidmaatschap of overstap naar een andere vereniging
We hopen van harte dat je bij ons blijft maar mocht je willen stoppen of naar een andere club gaan vertel het ons dan zo snel mogelijk. Maar vertel het ons in ieder geval vóór 15 juni. Je kunt uitsluitend opzeggen door het digitale opzegformulier in te vullen.
Als je niet voor 15 juni hebt opgezegd gaan wij er vanuit dat je lid blijft en ben je dus contributie verschuldigd. Klik hier voor meer informatie over opzeggen. Klik hier voor het opzegformulier. Ieder lid wordt bij opzegging voorwaardelijk uitgeschreven. De uitschrijving wordt definitief als de kleding is ingeleverd en alle contributie en/of boetes zijn betaald.

Overschrijven naar andere club? Dan ook opzeggen bij CVV Zwervers.
Een overschrijving naar een andere vereniging geldt niet automatisch als een opzegging van het lidmaatschap van CVV Zwervers. Je zult dus ook als je naar een andere club gaat jouw lidmaatschap bij Zwervers moeten opzeggen. 

Hollandsche IJssel CUP
Op 23, 24 en 27 augustus gaan 4 clubs uit de regio weer strijden om de Hollandsche IJssel Cup. Het gaat hier om SVS en CVV Zwervers uit Capelle a/d IJssel, DCV uit Krimpen a/d IJssel en Spirit uit Ouderkerk a/d IJssel.
De 1e en 2e seniorenteams, alsmede de hoogste JO19, JO17 en JO15 teams zullen door middel van onderlinge wedstrijden gaan strijden om deze titel.

Dit jaar zal de finaleronde gespeeld gaan worden bij SVS. De clubs hebben een commitment afgegeven voor 4 jaar, waardoor de finaleronde steeds roulerend plaats zal vinden. Het 1e jaar (2018) was de finaleronde bij cvv Zwervers, het 2e jaar bij DCV, en het 3e jaar bij Spirit. 

Op dinsdag 23 augustus zullen de 1e en 2e teams in actie komen, een dag later (woensdag 24 augustus) gevolgd door de teams JO17-1 en JO15-1. Omdat DCV geen JO19-1 heeft, spelen de 3 andere JO19 teams een onderling toernooi met wedstrijden van 45 minuten op de finaledag. 

Heren-1 en O23 op zaterdag
Volgend seizoen stapt heren-1 na 92 jaar over van de zondag naar de zaterdag als speeldag. Horizontaal naar de 1e klasse waar we hopen op een mooie en meer regionale poule-indeling. Ook gaan we voor het eerst met een O23 team op divisieniveau op zaterdag spelen. Het wordt dus om meerdere redenen een historisch seizoen. Heren-2 blijft op zondag spelen in de reserve hoofdklasse. Er is dus op beide dagen wat te beleven op de club.  

Overgang van ClubCollect naar NIKKI
Komend seizoen stappen we over van ClubCollect naar het contributiesysteem NIKKI. Dit systeem is flexibeler voor onze ledenadministratie maar ook voor de leden. Zo kan bijvoorbeeld de contributie in 10 termijnen worden betaald. Meer informatie hierover volgt binnenkort.

Start nieuwe seizoen
Voor de herenselectie en het O23 team starten de trainingen in de week van 1 augustus. De selectieteams van de jeugd starten op maandag 15 augustus. Alle andere jeugdteams, de recreatieve senioren en het G-team starten op maandag 22 augustus.

Bezoekadres (geen brievenbus aanwezig)
CVV Zwervers
Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Correspondentieadres
Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Belangrijke emailadressen:

Algemeen 
Wedstrijdsecretariaat    
Ledenadministratie & contributiezaken 

 

 

 
Voor telefoonnummers en emailadressen van bestuur, afdelingen en contactpersonen klik hier

Het algemene telefoonnummer van CVV Zwervers is: 010-4502715. Uitsluitend bereikbaar van maandag t/m donderdag van 18:00 - 22:00 uur en in het weekend van 10:00 - 16:00 uur.

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?

Mail de webmaster

Privacyverklaring

sponsors bij CVV Zwervers