Wedstrijdschema CVV Zwervers
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Competitie Accommodatie Scheidsrechter
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO13-1Sportclub Excelsior MO14-1regulierSportpark CouwenhoekAfgeschermd
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO15-2Dilettant JO15-1regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO12-3XerxesDZB JO12-3regulierSportpark CouwenhoekL.A. (Luis Augusto) Moya fernandez
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO8-4Dilettant JO8-1regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO8-3XerxesDZB JO8-4regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO11-4Lekkerkerk JO11-1regulierSportpark CouwenhoekJ.S. (Jan) Hadders
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO10-2Sportclub Excelsior JO10-4regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)08:30CVV Zwervers JO10-5Capelle JO10-3regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)08:30Bergambacht JO13-1CVV Zwervers JO13-2regulierSportpark Hofkamp
25 May (Za)08:30Capelle MO15-3CVV Zwervers MO15-1regulierSportpark 't SlotAfgeschermd
25 May (Za)08:30Alexandria'66 JO8-3CVV Zwervers JO8-1regulierSportpark Oosterflank
25 May (Za)08:30S.V. Den Hoorn JO11-2CVV Zwervers JO11-1regulierSportpark Den Hoorn
25 May (Za)08:35XerxesDZB MO11-1CVV Zwervers MO11-2regulierSportpark Faas Wilkes
25 May (Za)09:45Spirit JO9-2CVV Zwervers JO9-1regulierSportpark Ouderkerk
25 May (Za)10:00CVV Zwervers JO9-5XerxesDZB JO9-5regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)10:00CVV Zwervers JO9-3Dilettant JO9-2regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)10:00CVV Zwervers JO9-4Nieuwerkerk JO9-7regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)10:00CVV Zwervers JO10-3Lekkerkerk JO10-2regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)10:00Sportclub Excelsior JO12-5CVV Zwervers JO12-4regulierSportpark Woudestein
25 May (Za)10:00Groeneweg JO9-1CVV Zwervers JO9-2regulierSportpark Van 't Verlaat
25 May (Za)10:15CVV Zwervers 6Olympia 4regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)10:15CVV Zwervers MO15-2XerxesDZB MO15-1regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)10:15CVV Zwervers JO14-2TOGB JO14-4regulierSportpark CouwenhoekM. (Michael) Groeneweg
25 May (Za)10:15Capelle JO15-1CVV Zwervers JO15-1regulierSportpark 't Slot
25 May (Za)10:40Blijdorp JO11-4CVV Zwervers JO11-5regulierSportcomplex Noorderbocht
25 May (Za)11:30SVS JO11-3CVV Zwervers JO11-3regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)11:30SVS, JO10-3JMCVV Zwervers JO10-4regulierSportpark Couwenhoek
25 May (Za)11:30Sportclub Excelsior JO10-3CVV Zwervers JO10-1regulierSportpark Woudestein
25 May (Za)12:00CVV Zwervers JO16-1Vredenburch JO16-2regulierSportpark CouwenhoekJ.F.M. (John) van der Lugt
25 May (Za)12:00Excelsior'20 JO18-1CVV Zwervers JO18-1regulierSportpark Thurlede
25 May (Za)12:15CVV Zwervers JO13-3XerxesDZB JO13-5regulierSportpark CouwenhoekAfgeschermd
25 May (Za)12:30CVV Zwervers 10SVS 7regulierSportpark CouwenhoekJ.L. (John) vd Togt
25 May (Za)12:30Nieuwerkerk JO12-5CVV Zwervers JO12-2regulierSportpark Dorrestein
25 May (Za)13:15CVV Zwervers MO11-1PPSC MO11-3regulierSportpark CouwenhoekM. (Monica) de Winter
25 May (Za)14:15Capelle 6CVV Zwervers 4regulierSportpark 't Slot
25 May (Za)14:30CVV Zwervers 1Alexandria'66 1regulierSportpark CouwenhoekH. (Soerish) Ramcharan
25 May (Za)14:45CVV Zwervers JO17-1Schoonhoven JO17-2regulierSportpark CouwenhoekY. (Youri) Deibel
25 May (Za)15:00CVV Zwervers 5Capelle 9regulierSportpark Couwenhoek
26 May (Zo)12:00CVV Zwervers 5NOCKralingen 6regulierSportpark CouwenhoekH.J. (Henk) Gravesteijn
26 May (Zo)12:00CVV Zwervers 2Oud-Beijerland 2regulierSportpark CouwenhoekM.B. (Mark) Groeneweg
26 May (Zo)12:00NSV'46 35+1CVV Zwervers 35+1regulierSportpark De Koet
26 May (Zo)12:30Antibarbari 16CVV Zwervers 4regulierSportpark Toepad
28 May (Di)18:30CVV Zwervers JO8-2Capelle JO8-4regulierSportpark Couwenhoek
28 May (Di)18:30CVV Zwervers JO12-4Capelle JO12-3regulierSportpark Couwenhoek
29 May (Wo)20:00CVV Zwervers 4DCV 3regulierSportpark Couwenhoek
30 May (Do)19:00CVV Zwervers JO13-1RKDEO JO13-12oefen wedstrijd Sportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)08:30Spirit JO8-4CVV Zwervers JO8-3regulierSportpark Ouderkerk
01 Jun (Za)10:00CVV Zwervers MO15-2Lekkerkerk MO15-1regulierSportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)10:00CVV Zwervers 4SDV 3regulierSportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)10:00CVV Zwervers MO11-2SPV '81 MO11-1regulierSportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)10:00CVV Zwervers JO9-2DCV JO9-2regulierSportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)10:15Zestienhoven JO16-3CVV Zwervers JO16-1regulierSportpark rvv Overschie/Zestienhoven
01 Jun (Za)11:30SVS JO13-3CVV Zwervers JO13-4regulierSportpark Schenkel
01 Jun (Za)12:30CVV Zwervers JO14-1Schoonhoven JO14-1regulierSportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)12:30CVV Zwervers MO11-1Brielle, VV MO11-1regulierSportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)12:30LMO 4CVV Zwervers 9regulierLMO
01 Jun (Za)12:30CVV Zwervers G1 Nog niet bekend oefen Sportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)14:30CVV Zwervers JO18-1VOC JO18-3regulierSportpark Couwenhoek
01 Jun (Za)15:00Dilettant 2CVV Zwervers 3regulierSportpark Dilettant
02 Jun (Zo)12:00CVV Zwervers 2Aeolus 2regulierSportpark CouwenhoekH. (Harry) van Meerkerk
02 Jun (Zo)12:00Ommoord, sv 2CVV Zwervers 5regulierSportpark Zwansnesse
04 Jun (Di)20:00CVV Zwervers 4HOV/DJSCR 6regulierSportpark CouwenhoekH.J. (Henk) Gravesteijn
05 Jun (Wo)19:00CVV Zwervers MO13-1Nieuwenhoorn MO13-1regulierSportpark Couwenhoek
05 Jun (Wo)19:30Alphense Boys JO14-2CVV Zwervers JO14-1regulierSportpark De Bijlen
06 Jun (Do)20:00CVV Zwervers 35+1Alexandria'66 35+1regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)09:45CVV Zwervers JO17-2ARC JO17-3regulierSportpark CouwenhoekA.J.M. (Amar) Kramer
08 Jun (Za)09:45CVV Zwervers MO11-2DCV MO11-1regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)10:00CVV Zwervers MO13-1v.v. Hekelingen MO13-1regulierSportpark Thurlede
08 Jun (Za)10:00CVV Zwervers MO15-2VFC MO15-1regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)10:00Wippolder MO15-1CVV Zwervers MO15-1regulierSportpark Zegersloot
08 Jun (Za)10:25CVV Zwervers MO15-1ARC MO15-2regulierSportpark Zegersloot
08 Jun (Za)10:25Jodan Boys, de MO15-2CVV Zwervers MO15-2regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)10:40BVCB MO13-2CVV Zwervers MO13-1regulierSportpark Thurlede
08 Jun (Za)11:00CVV Zwervers MO13-1VEP MO13-1regulierSportpark Thurlede
08 Jun (Za)11:15CVV Zwervers MO15-2Rozenburg MO15-1regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)11:15CVV Zwervers MO15-1FC Aalsmeer MO15-1regulierSportpark Zegersloot
08 Jun (Za)11:20PPSC MO13-2CVV Zwervers MO13-1regulierSportpark Thurlede
08 Jun (Za)11:40VDL MO15-1CVV Zwervers MO15-1regulierSportpark Zegersloot
08 Jun (Za)11:45Aeolus 4CVV Zwervers 9regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)12:05v.v. Hekelingen MO15-2CVV Zwervers MO15-2regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)12:30CVV Zwervers MO15-1Gooi 't sc MO15-2regulierSportpark Zegersloot
08 Jun (Za)12:55CVV Zwervers MO15-2Berkel MO15-3regulierSportpark Couwenhoek
08 Jun (Za)14:00CVV Zwervers 3Slikkerveer 3regulierSportpark Couwenhoek
09 Jun (Zo)11:15CVV Zwervers 5Ommoord, sv 2regulierSportpark Couwenhoek
09 Jun (Zo)14:00HOV/DJSCR 4CVV Zwervers 3regulierSportpark De Bosdreef