Zwervers-1 speelt zaterdag finale Frans van Desseltoernooi
Deze week staat in het teken van het Frans van Desseltoernooi bij CKC. Het toernooii is vernoemd naar de oud voorzitter van CKC (zie foto). Elk jaar strijden vier ploegen om de Frans van Desselschaal.
Dit jaar nemen vv Haastrecht-1, SVS-1, CKC-1 en Zwervers-1 deel aan deze editie.
Dinsdagavond stond de wedstrijd van Zwervers-1 tegen VV Haastrecht op het programma, Haastrecht had vorig jaar het Frans van Dessel toernooi bij CKC gewonnen. Zwerver was de betere ploeg in deze wedstrijd. Na 10 minuten was het Aaron Hoogendijk die de 1-0 wist te scoren.
Nog geen 5 minuten later was het Shamar Berggraaf die de 2-0 maakte. Shamar was met zijn snelheid een plaag voor de Haastrecht verdedigers. Diezelfde Berggraaf wist ook nog de 3-0 te scoren. In de tweede helft wisselde trainer Dirk Quik, op Niels Ambtman na, het hele team.
Zwervers bleef gewoon met goed voetbal overheersen en nieuwkomer Eloge Kangi scoorde in minuut 80 de 4-0, het laatst doelpunt kwam op naam van Agbor Eyongakpa. Eindstand 5-0.
Zaterdag neemt Zwervers het in de finale op tegen plaatsgenoot SVS, dat met 2-2 gelijk speelde tegen gastheer CKC. Maar de ploeg van Peter Ketting nam de strafschoppen beter. Dus zaterdag om 15:00 wordt bij CKC de finale gespeeld tussen SVS en CVV Zwervers.
Zwervers-2 speelt zaterdag tegen CKC-2
Zwervers-2 speelde met een mix van JO19-1 spelers tegen Capelle-2 en verloor met 5-0. Zaterdag speelt Zwervers-2 voor de derde en vierde plaats tegen CKC-2. Aanvang: 12:15 uur.






















